Project Description

Ugdyti „minkštuosius“ gebėjimus pasitelkus e-mokymą nėra lengva užduotis, tačiau mums kilo puiki mintis, kaip paįvairinti gyvą mokymą naudojant keletą mišriojo mokymosi elementų. Drauge su partneriais – „Good People“ – sukūrėme grįžtamojo ryšio simuliacijas. Simuliacijų tikslas – padėti besimokantiesiems saugioje aplinkoje ugdyti grįžtamojo ryšio teikimo įgūdžius.

Kiekvieną simuliaciją sudaro mikromokymosi modulis, kuriame jūs papulsite į simuliuotą grįžtamojo ryšio teikimo situaciją. Simuliacijoje pasirinkę vieną ar kitą variantą, gausite teorinį paaiškinimą arba mokysitės iš virtualiojo darbuotojo reakcijų. Panaudodami išsišakojusius scenarijus, galėjome sukurti mikromokymosi modulius su skirtingais galimais rezultatais, iš kurių kiekvienas atveria šiek tiek kitokias mokymosi galimybes.

Esame įsitikinę, kad meistriškumas įgyjamas tik praktikuojantis. Minėti mikromokymosi moduliai gali gerokai pagerinti mokymo rezultatus, nes jie suteikia galimybę praktikuoti ir atnaujinti klasėje dėstomą mokymo medžiagą.

Kodėl mums patinka šis mokymo sprendimas? Jis vyksta greitai, yra įdomus ir veiksmingas. Jokios teorijos – jūs mokotės iš gyvenimiškų situacijų.

Galite jį išbandyti čia.

 Rūšis: e-mokymas, simuliacija

 Įrankiai: Articulate Rise, Articulate Storyline

 Partneriai: Good People

 Nuoroda: Grįžtamasis ryšys

 Kalba: lietuvių